Amstel vyhrál Gilbert, mě vyřadil ze hry defekt

Prvotní zklamání po defektu ve špatný moment vystřídala euforie z triumfu týmového kolegy. V rozhodujícím momentu závodu, asi 40km před cílem, zrovna ve chvíli kdy odjížděla skupinka s Gilbertem jsem měl defekt zadního kola. Mechanická vozidla v tu chvíli byla daleko za roztroušeným pelotonem a po výměně defektu jsem měl již více než minutovou ztrátu..

Read More

Druhé místo na Brabantském Šípu

bhajoba mi jen těsně nevyšla, i tak jsme ale spokojený. Závod jsme měli z týmového hlediska perfektně rozjetý, v odskočené skupince jsme měli dva zástupce. Mě se podařilo společně s Timem Wellensem z Lotta do skupiny dojet necelý kilometr před cílem..

Read More

crowdholding

Většinu příspěvků, které sdílím jsou spojené s cyklistikou. Jak mnoho z Vás ví, kromě kola a cestování mě také hodně baví a zajímá podnikání. Již několik let s bráchou provozujeme eshop s knížkama Velobooks.cz, studoval jsem podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické Studium jsem, ale po přestupu do profesionální stáje a částečném přestěhování do zahraničí přerušil. Nyní se na VŠE tak trochu vracím. Né však přímo do školy ale do inkubátoru startupů xPort, který je součástí školy a sídlí na Jarově. Jako investor se podílím na startupu Crowdholding. Brácha tam navíc působí jako poradce. Společné podnikání je to něco, k čemu jsme vždycky směřovali...

Read More