crowdholding

Většinu příspěvků, které sdílím jsou spojené s cyklistikou. Jak mnoho z Vás ví, kromě kola a cestování mě také hodně baví a zajímá podnikání. Již několik let s bráchou provozujeme eshop s knížkama Velobooks.cz, studoval jsem podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické Studium jsem, ale po přestupu do profesionální stáje a částečném přestěhování do zahraničí přerušil. Nyní se na VŠE tak trochu vracím. Né však přímo do školy ale do inkubátoru startupů xPort, který je součástí školy a sídlí na Jarově. Jako investor se podílím na startupu Crowdholding. Brácha tam navíc působí jako poradce. Společné podnikání je to něco, k čemu jsme vždycky směřovali. Díky tomu, že se naše cesty rozdělily, já zůstal u cyklistiky a brácha se dal na cestu studia a práce v IT a business segmentu teď můžeme využít rozdílných zkušeností. Jsem hrozně rád za to, že mi cyklistika umožňuje cestovat po světě a potkávat tolik zajímavých lidí. Volného času mám pomálu a tak se ho snažím využít smysluplně a naplno.

Crowdholding je úžasná platforma, která přináší možnost podílet se na vzniku nových startupů. Lidé mají možnost ovlivnit směr, kterým se společnosti vydají a za spolupráci obdrží crowdshares - podíl na budoucích příjmech. Startupy zase získají přímý feedback a mají možnost si kolem sebe vybudovat komunitu. 

Za Crowdholdingem stojí skvělý tým, který vede američan Ethan Clime již teď čítá přes 20 členů ze všech koutů světa. Panuje tam úžasná atmosféra a před pár dny jsme se stali nejlepším startupem roku v rámci x Portu. Již brzy se chystá Beta provoz. Plánovaný start je 16. března. Budu rád, když se zapojíte a přihlásíte se na www.crowdholding.com.